ARABSKI KOHL Sale

ARABSKI KOHL

Arabski kohl jest to czarny proszek w buteleczce. Służy do makijażu oczu, a oprócz walorów estetycznych także zdrowiu oczu.

Więcej szczegółów

6,00 zł

AK0121

+ -

23 dostępnych

produktod (ilość)rabat
ARABSKI KOHL2 -2,00 zł
 
Więcej informacji

Jest pomocny w wielu chorobach takich jak zapalenie spojówek, czy zaczerwienienia, wybiela on białko oka, czerwone plamki znikają, co sprawia , że oko staje się czystsze, bielsze, bardziej przejrzyste, atrakcyjniejsze, pięknie kontrastując z tęczówką oka. Kohl znany był i stosowany już przez egipskie królowe, pierwotnie jako ochrona przed dolegliwościami oczu. Sądzono również, że przyciemnienie wokół oczu będzie chroniło przed ostrymi promieniami słonecznymi. W Indiach używano kohl jako kosmetyk. Ponadto matki miały zasosować kohl na oczy ich dzieci zaraz po urodzeniu, jedni czynili to dla wzmocnienia wzroku dziecka, a inni aby chronić dzieci przed złymi mocami. Dzisiaj to prawdziwa gratka dla miłośniczek czerni na oczach!!!

Kohl zawiera w sobie wyselekcjonowane mieszanki ziół i innych składników tak dobrane, że oprócz intensywnie czarnej pigmentacji działa na oczy pielęgnacyjnie.

Kohl zamyka naczynka krwionośne w oku, sprawiając, że tęczówka staje się bardziej wyrazista. Chroni oczy przed słońcem (tlenek cynku), pyłem czy piaskiem, przynosi ulgę zmęczonym, podrażnionym i zaczerwienionym oczom, dzięki swoim leczniczym właściwościom.

Kohl powszechnie stosowany jest we wszystkich krajach arabskich i w Indiach. Jako ochrona jest używany głównie przez kobiety ale również przez mężczyzn i dzieci.

Kohl pozwala osiągnąć niesłychany piorunujący, orientalny wygląd, przy jego pomocy można uzyskać bogatą paletę efektów, od subtelnego po wyrazisty, oczy wyglądają zmysłowo. W prezentowanym kosmetyku kohl jest coś urzekającego. Może magia tradycji, ale kohl sprawia, że makijaż staje się czymś więcej niż codzienną rutynową czynnością, to nasza kobiecość.

Uwaga:stosować niewielką ilość, opakowanie wystarczy na pół roku, produkt naturalny

Wyprodukowano i sprowadzono: Maroko

 
Comments

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

ARABSKI KOHL
ARABSKI KOHL

Arabski kohl jest to czarny proszek w buteleczce. Służy do makijażu oczu, a oprócz walorów estetycznych także zdrowiu oczu.

Napisz swoją recenzję

30 Inne produkty w tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

Dodano do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń