GINKGO BILOBA

GINKGO BILOBA

Poprzez zwiększenie elastyczności naczyń krwionośnych miłorząb zwiększa przepływ krwi do mózgu i kończyn, co jest szczególnie znaczące w chorobach krążenia.

Więcej szczegółów

19,00 zł

GB4675

+ -

2 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

 
Więcej informacji

Badania wykazały także, że miłorząb wzmacnia układ nerwowy poprzez dostarczanie dodatkowego tlenu i cukru (glukozy) z krwi do komórek nerwowych. To popularne zioło rośnie w naturalnych warunkach w Chinach ponad 200 milionów lat, a obecnie rozprzestrzeniło się na całym świecie. Od lat stosowany w tradycyjnej medycynie chińskiej. Lecznicze zastosowanie ziół przebadano na Zachodzie w ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci. Jako przeciwutleniacz, miłorząb japoński przyczynia się do usuwania szkodliwych związków, zwanych wolnych rodników i pomaga w utrzymaniu zdrowych komórek.
Miłorząb japoński – zastosowanie: w okresie menopauzy i nie tylko: migrena, spadek sił życiowych, zaburzenia pamięci, trudność zapamiętywania, kłopoty z koncentracją, wewnętrzny chaos, wzmożona drażliwość, niestabilność emocjonalna, zaburzenia równowagi, zaburzenia błędnika. Stany dezorientacji, lęki i depresja, upośledzenie czynności mózgu u starszych ludzi; W chorobie Alzheimera, zaburzeniach krążenia tętniczego obwodowego, bólem i obrzękiem nóg (zmniejszenie napięcia ścian naczyń, uelastycznienie naczyń, poprawa ukrwienia i lepsze zaopatrzenie w tlen) ;choroba Raynauda. Osłabienie mięśnia sercowego, katarakta. Impotencja. W profilaktyce -  zawał serca, zator mózgu
Regularne spożywanie miłorząbu japońskiego wpływa na wzmożenie zdolności koncentracji, uczenia i zapamiętywania, dzięki aktywnym składnikom, które zmniejszają lepkość krwi, usprawniają wykorzystanie tlenu.

Przeciwskazania: przed i po zabiegach operacyjnych, podczas planowania ciąży, w jej trakcie i dla matek karmiących !

Waga: 20g  Sprowadzono, wyprodukowano: Maroko  Data ważnośći: 12.2017

 
Comments

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

GINKGO BILOBA
GINKGO BILOBA

Poprzez zwiększenie elastyczności naczyń krwionośnych miłorząb zwiększa przepływ krwi do mózgu i kończyn, co jest szczególnie znaczące w chorobach krążenia.

Napisz swoją recenzję

30 Inne produkty w tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

Dodano do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń