ARABSKI KOHL HASHMI KAJAL

ARABSKI KOHL HASHMI KAJAL

Arabski kohl w kremie służy do makijażu oczu.

Więcej szczegółów

22,00 zł

AK0176

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie

 
Więcej informacji

Oprócz walorów estetycznych także zdrowiu oczu, jest pomocny w wielu jego chorobach takich jak zapalenie spojówek, czy zaczerwienienia, wybiela on białko oka, czerwone plamki znikają. Sprawia, że oko staje się czystsze, bielsze, bardziej przejrzyste, atrakcyjniejsze, pięknie kontrastuje z tęczówką oka.Kohl znany i stosowany był już przez egipskie królowe, pierwotnie jako ochrona przed dolegliwościami oczu. Sądzono również, że przyciemnienie wokół oczu będzie chroniło przed ostrymi promieniami słonecznymi. W Indiach używano kohl jako kosmetyk. Ponadto matki stosowały kohl na oczy ich dzieci zaraz po urodzeniu, jedni czynili to dla wzmocnienia wzroku dziecka, a inni aby chronić dzieci przed złymi mocami. Dzisiaj to prawdziwa gratka dla miłośniczek czerni na oczach!

Kohl zawiera w sobie wyselekcjonowane mieszanki ziół i innych składników tak dobrane, że oprócz intensywnie czarnej pigmentacji działa na oczy pielęgnacyjnie.

Kohl zamyka naczynka krwionośne w oku, sprawiając, że tęczówka staje się bardziej wyrazista. Chroni oczy przed słońcem (tlenek cynku), pyłem czy piaskiem, przynosi ulgę zmęczonym, podrażnionym i zaczerwienionym oczom dzięki swoim leczniczym właściwościom.

Kohl stosowany jest we wszystkjch krajach arabskich oraz w Indiach dla przyciemnienia górnej i dolnej powieki. Jako ochrona jest używany głównie przez kobiety ale również przez mężczyzn i dzieci.

Kohl pozwala osiągnąć niesłychany piorunujący, orientalny wygląd, przy jego pomocy można uzyskać bogatą paletę efektów, od subtelnego po wyrazisty, oczy wyglądają zmysłowo. W prezentowanym kosmetyku kohl jest coś urzekającego. Może magia tradycji, ale kohl sprawia, że makijaż staje się czymś więcej niż codzienną rutynową czynnością, to nasza kobiecość.

Uwaga: Stosować niewielką ilość, opakowanie wystarczy na pół roku, produkt naturalny

Skład: Zinc Oxide, Waxes, Processed Carbon Black, Herbs, Clafified Butter, Cinnamomum Camphora

Wyprodukowano: Pakistan,  Sprowadzono: Maroko,  Data ważności: 04.2019 

 
Comments

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

ARABSKI KOHL HASHMI KAJAL
ARABSKI KOHL HASHMI KAJAL

Arabski kohl w kremie służy do makijażu oczu.

Napisz swoją recenzję

10 Inne produkty w tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

Dodano do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń