• Aker fassi to składnik wielu kosmetyków wytwarzanych w Maroku i stosowanych przez arabskie i berberskie kobiety.
  8,00 zł 10,00 zł
  Promocja
  W magazynie
 • Aker fassi to składnik wielu kosmetyków wytwarzanych w Maroku i stosowanych przez arabskie i berberskie kobiety. 
  12,00 zł
  Brak na stanie
 • Naturalna pomadka samoutleniająca zwana magiczne czerwone wargi lub (zielony kameleon) posiada niesamowite właściwości. 
  15,00 zł
  W magazynie
 • Zestaw upominkowy składa się z trzech niezbędnych kosmetków do wykonania prostego, szybkiego i naturalnie wyglądającego makijażu. Każda kobieta lub dziewczyna chciałaby posiadać w swojej kosmetyczce te niezastąpione produkty, które w każdej chwili pomogą wydobyć walory naturalnego piękna i podkreślić je. Tak niewiele a twarz nabierze wyjątkowego wyrazu.
  52,00 zł
  W magazynie
 • Ten zestaw czterech kosmetyków jest wspaniałą niespodzianką dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby. Sprawisz przyjemność sobie a napewno Twoja skóra będzie Ci bardzo wdzięczna za zastrzyk witaminowy z olejku arganowego. Wszystkie prezentowane kosmetyki a mianowicie: mydło arganowe, olejek arganowy, arabski kohl, naturalna pomadka samoutleniająca są organiczne,...
  75,00 zł
  W magazynie
 • Patyczki Miswak stanowią naturalną szczoteczkę i pastę do zębów w jednym. Od wielu stuleci miswak bedący korzeniem drzewa arakowego, używany jest do czyszczenia i naturalnego wybielania zębów, a także w profilaktyce wszelkich chorób jamy ustnej!
  18,00 zł
  W magazynie
 • Rewelacyjna mega nawilżająca pomadka z zawartością olejku arganowego. Daje fenomenalny efekt w stosowaniu na skórę ust. Olejek dzięki swoim składnikom jest niezastąpiony w nawilżaniu skóry! Olejek sam wchłania się w skórę tworząc naturalną barierę ochronną dla szkodliwego wpływu czynników zewnętrznych. Najważniejsze jest również to, że działa od pierwszej...
  15,00 zł
  W magazynie