ARABSKI KOHL DELUX  KAJAL Zobacz większe

ARABSKI KOHL DELUX KAJAL

MS2210

Cena:18,00 zł

ARABSKI KOHL DELUX  KAJAL <SPECIAL QUALITY> pozwala osiągnąć efekt mrocznej, głębokiej czerni, wspaniale wybiela białka oko, dodaje magii i tajemniczości. 

Dobrze się rozciera, działa jak za dotknięciem magicznej różdżki - niewielka ilość potrafi zdziałać cuda na powiece ,Skład nie zawiera szkodliwych substancji i parabenów.<TESTED IN LABOLATORY, FREE FROM LEAD>Kohl znany był i stosowany już przez egipskie królowe, pierwotnie jako ochrona przed dolegliwościami oczu. Sądzono również, że przyciemnienie wokół oczu będzie chroniło przed ostrymi promieniami słonecznymi. W Indiach używano kohl jako kosmetyk. Ponadto matki miały zastosować kohl na oczy ich dzieci zaraz po urodzeniu, jedni czynili to dla wzmocnienia wzroku dziecka, a inni aby chronić dzieci przed złymi mocami. Dzisiaj to prawdziwa gratka dla miłośniczek czerni na oczach!!!

Kohl zawiera w sobie wyselekcjonowane mieszanki ziół i innych składników tak dobrane, że oprócz intensywnie czarnej pigmentacji działa na oczy pielęgnacyjnie.

Kohl zamyka naczynka krwionośne w oku, sprawiając, że tęczówka staje się bardziej wyrazista. Chroni oczy przed słońcem (tlenek cynku), pyłem czy piaskiem, przynosi ulgę zmęczonym, podrażnionym i zaczerwienionym oczom, dzięki swoim leczniczym właściwościom.

Kohl powszechnie stosowany jest we wszystkich krajach arabskich i w Indiach. Jako ochrona jest używany głównie przez kobiety ale również przez mężczyzn i dzieci.

Kohl pozwala osiągnąć niesłychany piorunujący, orientalny wygląd, przy jego pomocy można uzyskać bogatą paletę efektów, od subtelnego po wyrazisty, oczy wyglądają zmysłowo. W prezentowanym kosmetyku kohl jest coś urzekającego. Może magia tradycji, ale kohl sprawia, że makijaż staje się czymś więcej niż codzienną rutynową czynnością, to nasza kobiecość.

Wyprodukowano i sprowadzono: Maroko, Data ważności: 07.2020

Produkty powiązane