NATURALNY OLEJEK  AMBER Zobacz większe

NATURALNY OLEJEK AMBER

OA9890

Cena:30,00 zł

Olejek amber charakteryzuje się wybitnie nastrojowym, orientalnym, ciepłym, nieco tajemniczym i seksownym zapachem. 

Można stosować go jako naturalne perfumy i balsam do ciała. Niewielka jego ilość dodana do kąpieli sprawi, że poczujemy się zrelaksowani i upojeni niesamowitym spełnieniem. Szykowny i wysmakowany zapach, tak że można go używać w ciągu dnia, jak i wieczorem, bezpośrednio nakładając na skórę. Zapach na skórze utrzymuje się cały dzień, a ubranie pachnie do następnego prania. Olejk z ambry niesamowicie skutecznie  nawilża przesuszoną skórę, regeneruje ją, dzięki zawartości dużej ilości witamin i minerałów. Posiada bardzo silne działanie regenerujące. Naturalne składniki ambry idealnie asymilują się z ludzką skórą. Można stosować go na zniszczone, przesuszone włosy. Lekko podgrzany roztacza niesamowitą woń w pomieszczeniach.

Ambra (Ambergis Tincture) – wydzielina z przewodu pokarmowego kaszalota (Physeter macrocephalus), która jest prawdopodobnie wynikiem niestrawności lub zaparcia wieloryba.

Ambra pojawia się w okolicach żerowania, unosi się na powierzchni wody (skąd może zostać odłowiona), a następnie wyrzucana jest na wybrzeże oceanów. Bryły ambry mają najczęściej rozmiary pięści lub ludzkiej głowy. Mają postać różnokształtnych form o masie 1-20 kg. Ambra może przybierać barwę szarą, żółtawą lub brązową. Ma konsystencję wosku, jest lżejsza od wody, mięknie w cieple ręki i ulega upłynnieniu w temperaturze wrzenia wody. Jest słabo rozpuszczalna w alkoholu, lepiej rozpuszcza się w tłuszczach.

Ambra jest jednym z nielicznych naturalnych surowców przemysłu perfumeryjnego pochodzenia zwierzęcego. Charakteryzuje się zapachem porównywalnym do końskiego potu oraz zapachu morza. Ze względu na swe właściwości jest używana przez najbardziej renomowanych producentów perfum. W przemyśle perfumeryjnym poza balsamicznym zapachem ambry wykorzystuje się jej właściwości jako doskonałego utrwalacza. Naturalne składniki ambry idealnie asymilują się z ludzką skórą.

Olejek ten serdecznie polecam. Naprawdę warto przekonać się o jego niesamowitych walorach.

Poj. 30ml  Data ważności: koniec 2020  Wyprodukowano i sprowadzono: Maroko

Produkty powiązane