NATURALNY OLEJEK Z OREGANO Zobacz większe

NATURALNY OLEJEK Z OREGANO

OO9799

Cena:15,00 zł

Badania naukowe wskazują, że olej z oregano ma działanie przeciwzapalne.

Wyciąg o jakim mowa jest niezwykle silnym, naturalnym antybiotykiem o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym oraz antywirusowym, z którym nie są w stanie konkurować leki syntetyczne. Oregano eliminuje gazy i wzdęcia. Łagodzi problemy jelitowe: tranzyt, kolki, itp. Poprawia apetyt w trakcie choroby. Przeciwbólowo:  znacznie zmniejsza ból zapalny, migreny, reumatyzm, ból zęba. Antyseptyczne i antybakteryjne: oregano pomaga w walce przeciwko zakażeniom grzybiczym, wirusom i bakteriom. Likwiduje w przypadku ukąszenia owadów wszelkie podrażnienia skóry. Oregano jako stymulator pracy serca jest stosowany w przypadkach zmęczenia lub osłabienia. Kaszel: jest on stosowany w przypadku przewlekłego zapalenia oskrzeli i kaszlu, astmie i krztuścu.
Oregano jest również silnym środkiem przeciwskurczowym: jest on stosowany w bolesnych kolkach, skurczach żołądka i przełyku a także podczas bolesnych menstruacji.
Ponieważ łagodzi on napięcia i uspokaja – także przy zmęczeniu, rozdrażnieniu lub niepozwalającej zasnąć nadpobudliwości – warto wypić zmieszaną z kilkoma kroplami oregano dowolną herbatkę. Pomaga on również przy bólach głowy, dobrze wpływa na przewód pokarmowy, pobudza trawienie, apetyt, reguluje pracę jelit, ma właściwości wiatropędne, rozkurczowe i przeciwwymiotne, a także odtruwa, gdyż zawarte w nim składniki wiążą toksyczne produkty przemiany materii. Do tego działa moczopędnie, żółciopędnie, napotnie. Jest doskonałym antyoksydantem, chroni komórki przed atakami wolnych rodników.
Zastosowanie wewnętrzne:  Należy  stosować roztwór rozcieńczony. Zaleca się użycie 3 razy dziennie 4 kropel olejku oregano rozcieńczonych w łyżce wody lub soku.
Olejek oregano jest również świetnym i bardzo skutecznym antyseptykiem. Można go łączyć z mydłem (najlepiej szarym) i używać do mycia rąk.
Zastosowanie zewnętrzne: Kilka kropel rozcieńczonego olejku należy zaaplikować na niewielkie stłuczenia czy ukąszenia owadów. Taki roztwór można używać również do płukania jamy ustnej.

Uwaga:
Nie jest zalecany do stosowania w ciągu pierwszych 3 miesięcy ciąży.
Nie stosować oleju z oregano do długotrwałego leczenia. Jako oregano może zaburzać wchłanianie żelaza i może mieć wpływ na krążenie krwi, olej z oregano powinny być używane tylko przez krótki okres. Olej Oregano nie jest zalecany jako codzienne uzupełnienie, nawet dla osób, które cierpią z powodu przewlekłego zapalenia jelit lub długich problemy żołądkowo-jelitowe.

Skład: 30% czystego oleju z oregano (karwakrol 80%), 70% oleju z oliwek tłoczonych na zimno

Data ważności: koniec 2019

Poj: 30 ml  Wyprodukowano i sprowadzono: Maroko

Produkty powiązane