Przesyłka od Tajemnice Maroka

Data: Sunday, November 18, 2018 Odsłony: 959

Zawartość:

LECZNICZY SZAMPON NA BAZIE OLEJKU CADE opis:
Leczniczy szampon na bazie olejku cade to produkt naturalny, odżywczy, znany ze swoich wyjątkowych właściwości w pielęgnacji włosów i skóry głowy. Olej cade działa odżywczo i nawilżająco na skórę głowy, chroni przed infekcjami (łuszczyca, łupież, egzema). Szampon zwalcza wypadanie włosów, zwiększa ich objętość, dogłębnie oczyszcza skórę głowy, nadaje włosom połysk i blask.

NATURALNA POMADKA SAMOUTLENIAJĄCA ! ZIELONY KAMELEON

opis:
"Naturalna pomadka samoutleniająca zwana magiczne czerwone wargi lub (zielony kameleon) posiada niesamowite właściwości." - tej pomadki jestem tak mega ciekawa, i czy faktycznie tak nawilża wspaniale...

Za przesyłkę ślicznie dziękuję:

 

Magiczna pomadka:)

 
Naturalna pomadka samoutleniająca "zielony kameleon" to produkt, który po wnikliwym przyjrzeniu się tego co tajemnicemaroka.pl mają do zaoferowania bardzo mnie zainteresował:)
Zielony nie jest kolorem który lubię, więc chyba nie zostanę z ustami w tym kolorze ciekawy jakiż to będzie jesteście ciekawe? Zapraszam:)
 

Moja opinia:

Już samo opakowanie jest cudne, bardzo mi sie wizualnie podoba zielone z wypukłymi motylkami połyskującymi złotym kolorem bardzo ładnie wygląda. Moja siostra stwierdziła że opakowanie jest tandetne. No cóż, każdy ma swoje zdanie, mi bardzo sie podoba.
Jeśli chodzi o zabezpieczenie przed testerkami sklepowymi to produkt takiego nie posiada... co mimo iż jest w sprzedaży internetowej poczytuję za minus. Oglądałam bacznie zawartość widać: "nówka sztuka nie śmigana".
Pomadka ma zielony kolor, nie ma smaku ani zapachu.
Po aplikacji zarówno na ustach jak i na samej pomadce zachodzi reakcja:

 
 
Zdjęcie nie odzwierciedla kolorku bo dopiero zaczyna sie reakcja która owocuje takim kolorkiem:
 
 
 


Wygląda przyjemnie, dobrze czuję się w tym kolorze który jest widoczny i podkreśla moja urodę. Co do trwałości...no powyżej mamy obietnicę że wytrzyma cały dzień. Tu pytanie: ile trwa cały dzień i czy jest to dzień kalendarzowy? Dzień roboczy? -  zmiana pracownika pracującego ile godzin?czy...
No i pytanie czy ten pracownik je i pije...
Jeśli nie je, nie pije tylko pracuje nawet oblizując się rzadko to pomadka może wytrzymać około 6 godzin szacuję...
Pomadka zostawia delikatne ślady na szklance, kubku czy łyżeczce. Ściera sie dość wolno nierównomiernie więc nie ma co się obawiać że zniknie całkiem, w zagłębienia nie wchodzi.
Pomadka po nałożeniu mam uczucie nawilżenia, zmiękcza usta ale gdy pomadka zejdzie należy je nawilżyć ponownie, ale od czego są balsamy do ust i peelingi:) hmmm...
Produkt jest wydajny, twardy i nie drogi bo kosztuje 15 pln.

Komentarze

Zostaw komentarz