Pragniemy przywitać Państwa w naszym sklepie Tajemnice Maroka.

Chcemy poświęcić cały nasz czas, abyście byli zadowoleni z naszej współpracy i chętnie wracali po kolejne orientalne produkty. Posiadamy szeroki asortyment naturalnych kosmetyków, przypraw, rękodzieła, a w najbliższym czasie rozszerzymy o następne. Jest to dla nas nie tylko praca, to pasja, która wypełnia każdy dzień. Pewien etap naszego życia spędziliśmy w Maroku, stąd fascynacja światem orientu, berberską kulturą.

Podczas licznych podróży do krajów orientu poznaliśmy skuteczne sposoby pielęgnacji zdrowia i urody, które praktykowane są przez mieszkańców tych regionów od stuleci (olej z opuncji figowej, olej arganowy, olej z czarnuszki, zioła, naturalne receptury, tradycyjne metody, medycyna arabska, piękno na bazie natury).

Pomysł założenia orientalnego sklepu z produktami prosto z Maroka zrodził się w Polsce, gdzie obecnie mieszkamy. Jesteśmy na bieżąco z najwyższej jakości nowościami marokańskiego rynku, gdyż często tam jeździmy a towar sprowadzany jest bezpośrednio przez nas. Sami wybieramy dla Was najlepsze berberskie, marokańskie, arabskie kosmetyki, starając się poszerzać ofertę o to co najlepsze.

Celem, jaki sobie wyznaczyliśmy jest upowszechnienie wiedzy na temat naturalnych i orientalnych metod pielęgnacji urody, a także propagowanie zdrowego, ekologicznego stylu życia. Nasza filozofia - żyć ekologicznie, bez chemii, zgodnie z naturą.