NATURALNY KREM PRZECIWTRĄDZIKOWY NA BAZIE ZIÓŁ I OLEJKÓW Zobacz większe

NATURALNY KREM PRZECIWTRĄDZIKOWY NA BAZIE ZIÓŁ I OLEJKÓW

HC0080

Stan na magazynie: 11

-6,00 zł

38,00 zł

Cena:32,00 zł

Rewelacyjny marokański krem przeciwtrądzikowy na bazie ziół leczniczych usuwa trądzik, brodawki, zabija bakterie, które powodują trądzik, wybiela skórę, zmiękcza, idealnie oczyszcza. Naturalna kompozycja kremu wg 100% receptury marokańskiej to gwarancja zdrowia, witalności i pielęgnacji piękna.

Naturalny krem przeciwtrądzikowy efektywnie redukuje zmiany trądzikowe i zaskórniaki, poprawia koloryt skóry, nadaje jej zdrowy wygląd. Formuła naturalnego kremu przeciwtrądzikowego została opracowana na bazie naturalnych ziół i olejków, które wyselekcjonowano do usuwania trądziku. 

Krem zalecany jest do codziennej pielęgnacji skóry ze skłonnością do powstawania trądziku i zaskórniaków, przetłuszczającej się oraz z istniejącymi już zmianami. Krem rekomendowany do stosowania na noc.

Sposób użycia: Przygotować skórę twarzy (umyć naturalnym mydłem oczyszczającym, najlepiej z czarnuszki), następnie nałożyć krem omijając okolice oczu, stosować codziennie na noc.

Orientalny naturalny krem przeciwtrądzikowy na bazie ziół i olejków jest rewelacyjny, zgodny w harmonii z naturą, a rezultaty są widoczne od zaraz.

Waga: 80g  Sprowadzono i wyprodukowano: Maroko  Data ważności: koniec 2019

Produkty powiązane