ORIENTALNA HERBATKA ZIOŁOWA Zobacz większe

ORIENTALNA HERBATKA ZIOŁOWA

OH0087

Ostatnie egzemplarze!

Stan na magazynie: 4

Cena:18,00 zł

Berberska herbata to nowy sposób na oczyszczanie organizmu, odżywianie i wspomaganie naturalnych procesów samoregulacji naszego ciała.
Gonseen to "herbata odrodzenia". Zestaw składników herbatki Gonseen daje możliwość efektywnego oddziaływania na organizm, wykazując silny pozytywny wpływ na układ trawienny, sercowo-naczyniowy, oddechowy, immunologiczny i nerwowy.

Zaobserwowano pozytywne działanie herbaty jako podstawy do programów leczniczych w każdej chorobie.

Gonseen tworzy podłoże do działania innych preparatów. Herbatka Gonseen wzmacnia odporność organizmu na choroby i reguluje ciśnienie krwi, uspokaja po nadmiernym wysiłku fizycznym i psychicznym. Gonseen posiada właściwości antyutleniające, pomaga oczyszczać układ trawienny oraz narządy wydalania wewnętrznego, pomaga wydalać substancje toksyczne z organizmu, obniża poziom cukru i cholesterolu we krwi. Zioła lecznicze wchodzące w skład herbaty są bogate w białko oraz biologicznie aktywne substancje. System autotroficzny w herbacie Gonseen przyspiesza wytwarzanie (z obumarłych czy uszkodzonych komórek w organizmie człowieka) nowych, zdrowych komórek.

Składniki: naturalne zioła

Herbatka nie jest zalecana do spożycia przez kobiety w ciąży.

Waga: 70g  Sprowadzono: Maroko

Produkty powiązane