MAROKAŃSKA RĘKAWICA KISSA (KESSA) Zobacz większe

MAROKAŃSKA RĘKAWICA KISSA (KESSA)

KS0022

Stan na magazynie: 12

Cena:19,00 zł

Kessa jet tradycyjną marokańską rękawicą stosowaną w Hammam. 

Służy do głębokiego oczyszczania skóry z martwego naskórka i wszystkich nieczystości z użyciem czarnego mydła lub glinki Ghassoul. Po regeneryjącym i oczyszczającym masażu z użyciem kessy skóra jest nie tylko jedwabiście gładka, ale przede wszystkim doskonale przygotowana do aplikacji balsamów i naturalnych olejków. Marokańska rękawica kessa do masażu ciała wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny o ziarnistej strukturze. Jest niezbędna do wykonania oczyszczającego zabiegu hammam. Dzięki specjalnym włóknom działa jak papier ścierny, pobudza krążenie krwi, działa idealnie jako terapia antycellulitowa, skóra nabiera zdrowego wyglądu, jest dobrze dotleniona, oczyszczona i jedwabiście gładka. Każdy powinien posiadać ją w swoim domu. Nie niszczy się podczas stosowania, nie farbuje.

Stosowanie: Przed użyciem należy namoczyć rękawicę w wodzie dla zmiękczenia włókien. Rękawica do peelingu może być użyta do masażu całego ciała, z wyjątkiem twarzy. Najlepszym mydłem w hammam jest savoin noir, polecany do każdego typu skóry. Masaż poszczególnych partii ciała wykonywać okrężnymi ruchami przez ok.10 minut, zaczynając zawsze od dołu. Po każdym użyciu rekawicę należy wypłukać z dodatkiem mydła. Po zakończeniu zabiegu nawilżyć lekko wilgotną skórę balsamem z olejkiem arganowym lub skuteczniej olejkiem arganowym w czystej postaci. Zapewniam rewelacyjny rezultat! Skóra ciała w efekcie jest jedwabista jak u noworodka.

Rękawica kessa + savon noir + Ghassoul + olej arganowy to tradycyjna naturalna marokańska metoda do pielęgnacji ciała dla kobiet i mężczyzn. Marokańskie kobiety (a także dziewczynki począwszy od kilku lat) przynajmniej dwa razy w tygodniu aplikują sobie takie zabiegi w tamtejszych saunach.

Sprowadzono i wyprodukowano: Maroko

Produkty powiązane